-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
вугілля кам'яне ГЖП (0-100), вугілля кам'яне ДГОМ (13-50)
Тендер Prozorro UA-2020-10-29-002776-a
Торги відмінено
652 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 500.00 UAH
Номер:
8c9dfbbc1c2349f69205e8bf1f9c4366
Внутрішній номер закупівлі:
6966230
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-29-002776-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005355
-
Адреса:
19502, Україна, Черкаська область, Городище, вул. Гагаріна, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пикало Сергій Васильович +380473422555 project_rtmo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
652 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 500.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
15 000.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2020 18:10 - 07.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2020 18:10 - 17.11.2020 00:00
Аукціон:
17.11.2020 13:46 - 17.11.2020 14:07
Період кваліфікації:
17.11.2020 14:07 - 18.11.2020 18:03
Період завантаження договору:
18.11.2020 18:03 - 08.12.2020 18:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник здійснює оплату фактично поставлених товарів протягом не більше ніж 10 днів після підписання Сторонами документу, що підтверджує отримання таких товарів, а саме видаткової накладної, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок учасника; інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова (з урахуванням винятків, визначених тендерною документацією); назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: вугілля кам'яне ГЖП (0-100) - код (ДК 021:2015) - 09111100-1 – вугілля, вугілля кам'яне ДГОМ (13-50) - код (ДК 021:2015) - 09111100-1 – вугілля; умови надання забезпечення тендерних пропозицій - згідно частини 14 розділу 2 "ВІДОМОСТІ ЗГІДНО СТ. 22 ЗАКОНУ" тендерної документації; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне ГЖП (0-100)
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 15.12.2020
Місце постачання
19502, Україна, Черкаська область, Городищенський р-н, місто Городище, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 22
На карті
вугілля кам'яне ДГОМ (13-50)
Кількість
135 тонни
Період постачання
до 15.12.2020
Місце постачання
19502, Україна, Черкаська область, Городищенський р-н, місто Городище, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 22
На карті
Інформація про скасування
Номер:
1ec71c776fcf48e68c3645e94863af56
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
За результатами здійснення моніторингу закупівлі (інформація про моніторинг в системі електронних закупівель № UA-M-2020-11-24-000020) виявлено порушення в тексті тендерної документації, які неможливо усунути.
Період оскарження:
04.12.2020 17:30 - 15.12.2020 00:00
Дата опублікування:
04.12.2020 17:30
Дата виконання:
15.12.2020 00:00
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ВОЛОЩУК ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ"
Оскарження: 18.11.2020 18:03 - 29.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2514404311
-
Контактна особа:
Володимир Волощук +380674426330 wolosh@ukr.net
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, місто Городище, ВУЛИЦЯ ДАЛЕКОСХІДНА, будинок 16
Оскарження: 18.11.2020 18:03 - 29.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
650 075.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
650 075.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2020 18:03
Документи
11
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМ-ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41597509
-
Контактна особа:
Ігор +380990643387 prom.oil.ua@gmail.com
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, Київ, Вознесенський узвіз, будинок 14, офіс 16/52
Початкова пропозиція
652 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
652 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
b6405cc5a0774bffb7c6b29e9f1c05df
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-29-002776-a-b1
Постачальник:
ФОП "ВОЛОЩУК ВОЛОДИМИР РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2514404311
-
Контактна особа:
Володимир Волощук +380674426330 wolosh@ukr.net
-
Адреса:
19500, Україна, Черкаська область, місто Городище, ВУЛИЦЯ ДАЛЕКОСХІДНА, будинок 16
Сума договору:
650 075.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
650 075.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації