• Відкриті торги
  • КЕП

вугілля кам'яне Г (Г2) (0-200), вугілля кам'яне ДГОМ (13-50)

Оголошено тендер

652 500.00 UAH
Номер: 313eefaabbc4424c90b0dd14e5e555de
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-29-010171-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Городищенське медичне об'єднання" Городищенської міської ради
Очікувана вартість: 652 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: вугілля кам'яне Г (Г2) (0-200), вугілля кам'яне ДГОМ (13-50)
Примітки: категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги); місцезнаходження замовника - Україна, 19502, Черкаська обл., Городищенський р-н, місто Городище, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА , будинок 22
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 29.10.2020 16:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума652 500.00 UAH