-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Ноутбук, миша, багатофункіональний пристрій з додатковим комплектом оригінальних чорнил для НУШ (ДК 021:2015 «30210000-4 — Машини для обробки даних»)
Тендер Prozorro UA-2020-10-29-004349-c
Категорія замовника відповідно до п. 3 ч. 4 ст. 2. Код згідно з ЄДРПОУ замовника. 41221628. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції Учасника, складаються українською мовою. Документи та довідки, які вимагаються тендерною документацією, видані Учаснику держорганами, підприємствами, закладами та організаціями, що мають юридичну силу на території України, мають бути складені українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій, ніж українська мові, він повинен бути перекладений українською мовою та переклад (або справжність підпису перекладача) засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
мін. крок: 0.5% або 1 374.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
41221628
-
Адреса:
48702, Україна, Тернопільська область, місто Борщів, вул. Грушевського, д. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
32881326
-
Контактна особа:
Руслан Владимирович +380443647372,+380931770449,+380503792820,+380673621617 corp@ktc.ua
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. КНЯГИНІ ОЛЬГИ, буд. 5
Оскарження: 20.11.2020 11:48 - 01.12.2020 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
41860186
-
Контактна особа:
Мозговий Олександр Петрович 380737176145, 380737176145 protech.itua@gmail.com
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Декабристів, будинок 23-В
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
32881326
-
Контактна особа:
Руслан Владимирович +380443647372,+380931770449,+380503792820,+380673621617 corp@ktc.ua
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. КНЯГИНІ ОЛЬГИ, буд. 5