-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбук, миша, багатофункіональний пристрій з додатковим комплектом оригінальних чорнил, телевізори Smart TV для НУШ (ДК 021:2015 «30210000-4 — Машини для обробки даних»)
Оголошено тендер
274 696.00
UAH
Номер:
cca1368b736a42f0be27e9aff2e518c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-29-000715-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41221628
-
Адреса:
48702, Україна, Тернопільська область, місто Борщів, вул. Грушевського, д. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41221628
-
Адреса:
48702, Україна, Тернопільська область, місто Борщів, вул. Грушевського, д. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
274 696.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ноутбук, миша, багатофункіональний пристрій з додатковим комплектом оригінальних чорнил, телевізори Smart TV для НУШ
(ДК 021:2015 «30210000-4 — Машини для обробки даних»)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
29.10.2020 09:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума27 470.00 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума247 226.00 UAH