-
Відкриті торги
-
КЕП
Ноутбук, миша, багатофункіональний пристрій з додатковим комплектом оригінальних чорнил для НУШ (ДК 021:2015 «30210000-4 — Машини для обробки даних»)
273 987.00
UAH з ПДВ
Номер:
865ae90db9d64e15ad1a79ce17f2b6b8
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-29-004349-c-c1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ, ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ БОРЩІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41221628
-
Контактна особа:
Євген Бугай +380989583059 41221628@mail.gov.ua
-
Адреса:
48702, Україна, Тернопільська область, місто Борщів, вул. Грушевського, д. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМТЕХСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32881326
-
Контактна особа:
Руслан Владимирович +380443647372,+380931770449,+380503792820,+380673621617 corp@ktc.ua
-
Адреса:
33014, Україна, Рівненська область, місто Рівне, вул. КНЯГИНІ ОЛЬГИ, буд. 5
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Номер договору:
98
Дата підписання:
03.12.2020 08:00
Період дії договору:
03.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
273 987.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 45 664.50 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ноутбук, миша, багатофункіональний пристрій з додатковим комплектом оригінальних чорнил для НУШ
(ДК 021:2015 «30210000-4 — Машини для обробки даних»)
Кількість
14 комплект
Період постачання
до 31.12.2020