-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Контейнери для сортування та тимчасового зберігання відходів для ВП ЗАЕС, ВП РАЕС, ВП ХАЕС, ВП «Управління справами»
Тендер Prozorro UA-2020-10-28-001092-b
Кількість товару: 177 шт.: 54 контейнери - з написом «Полімери» або «Plastic» - для збирання тари пластикової дрібної використаної, жовтого кольору (ВП ЗАЕС – 20 шт, ВП РАЕС – 15 шт, ВП ХАЕС – 15 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.); 54 контейнери - з написом «Скло» або «Glass» - для збирання тари скляної використаної та бою скла, зеленого кольору (ВП ЗАЕС – 20 шт, ВП РАЕС – 15 шт, ВП ХАЕС – 15 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.); 54 контейнери - з написом «Папір» або «Paper» - для збирання макулатури паперової та картонної, синього кольору (ВП ЗАЕС – 20 шт, ВП РАЕС – 15 шт, ВП ХАЕС – 15 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.). 15 контейнерів - з написом «Небезпечні відходи. Батарейки зіпсовані або відпрацьовані», для збирання небезпечних відходів батарейок зіпсованих або відпрацьованих червоного кольору (ВП ЗАЕС – 5 шт, ВП РАЕС – 3 шт, ВП ХАЕС – 3 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.)
мін. крок: 1% або 3 735.76 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАЗАРІВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата товару здійснюється наступним чином: якщо учасник є резидентом – оплата товару проводиться Замовником шляхом перерахування коштів протягом 30 робочих днів з моменту підписання сторонами акту приймання-передачі товару. Якщо учасник не є резидентом – оплата товару проводиться Замовником шляхом перерахування коштів протягом 30 робочих днів з моменту поставки, за умови належним чином оформленої митної декларації та позитивних результатів проведення вхідного контролю, що підтверджується відповідними актами та ярликом на придатну продукцію. Учасник має право зазначити більший термін відстрочки оплати товару. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - відповідно до п. 7 Розділу І тендерної документації.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
42455122
-
Контактна особа:
Янко Олександр Володимирович +380955715488 aebgroup.tov@gmail.com http://www.vsmeco.com.ua/
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, м. Київ, вул. Велика Васильківська, будинок 114
Оскарження: 24.11.2020 17:11 - 05.12.2020 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
39191888
-
Контактна особа:
Редькін Олексій Юрійович +380968799935 info.ua@elkoplast.eu
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, Кафедральна, 8
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
42455122
-
Контактна особа:
Янко Олександр Володимирович +380955715488 aebgroup.tov@gmail.com http://www.vsmeco.com.ua/
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, Київ, м. Київ, вул. Велика Васильківська, будинок 114