-
Відкриті торги
-
КЕП
Контейнери для сортування та тимчасового зберігання відходів для ВП ЗАЕС, ВП РАЕС, ВП ХАЕС, ВП «Управління справами»
Оголошено тендер
373 576.20
UAH
Номер:
4c7c258d4af240458eb7794387080dc7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-27-001584-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАЗАРІВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НАЗАРІВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
373 576.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Контейнери для сортування та тимчасового зберігання відходів для ВП ЗАЕС, ВП РАЕС, ВП ХАЕС, ВП «Управління справами»
Примітки:
ЗРПЗ ТК від 27.10.2020 № 115
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
Дата опублікування:
27.10.2020 13:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума373 576.20 UAH