• Відкриті торги
  • КЕП

Контейнери для сортування та тимчасового зберігання відходів для ВП ЗАЕС, ВП РАЕС, ВП ХАЕС, ВП «Управління справами»

Кількість товару: 177 шт.: 54 контейнери - з написом «Полімери» або «Plastic» - для збирання тари пластикової дрібної використаної, жовтого кольору (ВП ЗАЕС – 20 шт, ВП РАЕС – 15 шт, ВП ХАЕС – 15 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.); 54 контейнери - з написом «Скло» або «Glass» - для збирання тари скляної використаної та бою скла, зеленого кольору (ВП ЗАЕС – 20 шт, ВП РАЕС – 15 шт, ВП ХАЕС – 15 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.); 54 контейнери - з написом «Папір» або «Paper» - для збирання макулатури паперової та картонної, синього кольору (ВП ЗАЕС – 20 шт, ВП РАЕС – 15 шт, ВП ХАЕС – 15 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.). 15 контейнерів - з написом «Небезпечні відходи. Батарейки зіпсовані або відпрацьовані», для збирання небезпечних відходів батарейок зіпсованих або відпрацьованих червоного кольору (ВП ЗАЕС – 5 шт, ВП РАЕС – 3 шт, ВП ХАЕС – 3 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.)

373 446.00 UAH з ПДВ
Номер: c2d10760e1b5495581ffb74a80bdeb22
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-28-001092-b-c1
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
Постачальник: ТОВ ВСМ ЕКОЛОДЖІ
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Опис: Кількість товару: 177 шт.: 54 контейнери - з написом «Полімери» або «Plastic» - для збирання тари пластикової дрібної використаної, жовтого кольору (ВП ЗАЕС – 20 шт, ВП РАЕС – 15 шт, ВП ХАЕС – 15 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.); 54 контейнери - з написом «Скло» або «Glass» - для збирання тари скляної використаної та бою скла, зеленого кольору (ВП ЗАЕС – 20 шт, ВП РАЕС – 15 шт, ВП ХАЕС – 15 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.); 54 контейнери - з написом «Папір» або «Paper» - для збирання макулатури паперової та картонної, синього кольору (ВП ЗАЕС – 20 шт, ВП РАЕС – 15 шт, ВП ХАЕС – 15 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.). 15 контейнерів - з написом «Небезпечні відходи. Батарейки зіпсовані або відпрацьовані», для збирання небезпечних відходів батарейок зіпсованих або відпрацьованих червоного кольору (ВП ЗАЕС – 5 шт, ВП РАЕС – 3 шт, ВП ХАЕС – 3 шт., ВП «Управління справами» – 4 шт.)
Номер договору: 53-018-01-20-01360
Дата підписання: 09.12.2020 00:00
Період дії договору: 09.12.2020 00:00 - 14.04.2021 00:00
Сума договору: 373 446.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 241.00 UAH)
Оплачено: 373 446.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 62 241.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Контейнери для сортування (роздільного збирання) та тимчасового зберігання відходів тари скляної використаної та бою скла
Код ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходів
Кількість 54 штуки
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Контейнери для сортування (роздільного збирання) та тимчасового зберігання відходів тари пластикової дрібної використаної
Код ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходів
Кількість 54 штуки
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Контейнери для сортування (роздільного збирання) та тимчасового зберігання відходів макулатури паперової та картонної
Код ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходів
Кількість 54 штуки
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації
Контейнери для сортування (роздільного збирання) та тимчасового зберігання небезпечних відходів: батарейок зіпсованих або відпрацьованих
Код ДК 021:2015: 44613800-8 Контейнери для відходів
Кількість 15 штуки
Період постачання до 25.12.2020
Місце постачання Відповідно до документації