• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Телевізор (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 "Телевізійне й аудіовізуальне обладнання")

Завершена

32 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 160.00 UAH
Номер: 2c2a2d9b01cb49488f6780215d5ba466
Внутрішній номер закупівлі: 6922974
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-27-009278-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Вікторія Шпортило +380485596100 voms43187500@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 32 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 160.00 UAH
Період уточнення: 27.10.2020 16:07 - 02.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 27.10.2020 16:07 - 12.11.2020 00:00
Аукціон: 12.11.2020 12:09 - 12.11.2020 12:30
Період кваліфікації: 12.11.2020 12:30 - 13.11.2020 12:17
Період завантаження договору: 13.11.2020 12:17 - 03.12.2020 12:17
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізор (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 "Телевізійне й аудіовізуальне обладнання")
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 67543, Україна, Одеська область, с. Визирка, вул. Миру,15а На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "ЛІДЕР ПЛЮС 2020"

Оскарження: 13.11.2020 12:17 - 24.11.2020 00:00
Початкова пропозиція 31 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
31 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.11.2020 12:17
Документи 47
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІТ-ТРЕЙДІНГ"
Початкова пропозиція 32 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
32 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 27
Скарги 0

Контракти

Номер: fe6ec73f0bf94384a08c54fdbf6df9a6
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-27-009278-a-c1
Постачальник: ПП "ЛІДЕР ПЛЮС 2020"
Номер договору: 150
Сума договору: 31 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 26 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 01.12.2020 09:54
Статус:
Виконаний
PDF
договір 150.PDF
p7s
sign.p7s