• Відкриті торги
  • КЕП

Телевізор (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 "Телевізійне й аудіовізуальне обладнання")

31 800.00 UAH з ПДВ
Номер: fe6ec73f0bf94384a08c54fdbf6df9a6
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-27-009278-a-c1
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ПП "ЛІДЕР ПЛЮС 2020"
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 150
Дата підписання: 01.12.2020 09:54
Період дії договору: 01.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору: 31 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 300.00 UAH)
Оплачено: 31 800.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 5 300.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Телевізор (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 "Телевізійне й аудіовізуальне обладнання")
Код ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 67543, Україна, Одеська область, с. Визирка, вул. Миру,15а На карті