• Відкриті торги
  • КЕП

Телевізор (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 "Телевізійне й аудіовізуальне обладнання")

Оголошено тендер

32 000.00 UAH
Номер: 2b85a5895d33455791d696547f3a9e31
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-27-010726-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛИМАНСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 32 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Телевізор (ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 32320000-2 "Телевізійне й аудіовізуальне обладнання")
Примітки: Місцезнаходження замовника: Україна, 67541, Одеська область, Лиманський район, с. Першотравневе, вул. Миру, буд. 5. Категорія: відповідно до п.3 ч.1. ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (в редакції від 19.04.2020) – юридична особа є одержувачем бюджетних коштів
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 27.10.2020 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума32 000.00 UAH