-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 3 штуки
Тендер Prozorro UA-2020-10-22-006012-a
Завершена
2 025 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 125.00 UAH
Номер:
bc76908f895a4397a72260d93ef39097
Внутрішній номер закупівлі:
6842002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-22-006012-a
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Полякова Катерина Петрівна +380966070662 TENDER@SAD-ZP.COM.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 025 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 125.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 250.00 UAH
Період уточнення:
22.10.2020 12:33 - 28.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2020 12:33 - 07.11.2020 00:00
Аукціон:
09.11.2020 12:24 - 09.11.2020 12:45
Період кваліфікації:
09.11.2020 12:45 - 11.11.2020 18:07
Період завантаження договору:
11.11.2020 18:07 - 01.12.2020 18:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 3 штуки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 15.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
Оскарження: 11.11.2020 18:07 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42801907
-
Контактна особа:
Максим Перловський +380959429977 perlovsky_ma@ais.com.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БРЯНСЬКА, будинок 6
Оскарження: 11.11.2020 18:07 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 024 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 024 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2020 18:07
Документи
41
Скарги
0
ТОВ "ЕКСПЕРТ-ТРЕЙДЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42032202
-
Контактна особа:
Дзюрак Кирило +380444541210 EXPERT2018@I.UA
-
Адреса:
Україна, 04112, м.Київ, ВУЛИЦЯ ОРАНЖЕРЕЙНА, будинок 3
Початкова пропозиція
2 025 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 025 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
84ac9b7b7ba943b3a7c23cd1e8f6847c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-22-006012-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42801907
-
Контактна особа:
Максим Перловський +380959429977 perlovsky_ma@ais.com.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БРЯНСЬКА, будинок 6
Номер договору:
868-20
Сума договору:
2 010 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 675 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
23.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний