-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 3 штуки
Оголошено тендер
2 025 000.00
UAH
Номер:
d9a0514a292c450583b007639b4d7053
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-22-005400-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 025 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 3 штуки
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобілі
Дата опублікування:
22.10.2020 12:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти на утримання служби замовника
Сума2 025 000.00 UAH