-
Відкриті торги
-
КЕП
Автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 3 штуки
2 010 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
84ac9b7b7ba943b3a7c23cd1e8f6847c
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-22-006012-a-a1
Замовник:
Служба автомобільних доріг у Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25891336
-
Контактна особа:
Полякова Катерина Петрівна +380966070662 TENDER@SAD-ZP.COM.UA
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, м. Запоріжжя, вул. Українська, 50
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АДАМАНТ МОТОРС ЗАПОРІЖЖЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42801907
-
Контактна особа:
Максим Перловський +380959429977 perlovsky_ma@ais.com.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ БРЯНСЬКА, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
34110000-1 Легкові автомобіліАналіз за цим CPV
Номер договору:
868-20
Дата підписання:
23.11.2020 00:00
Період дії договору:
23.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 010 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 335 000.00 UAH)
Оплачено:
2 010 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 335 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Автомобілі Renault Duster або «еквівалент» кількість 3 штуки
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 15.12.2020
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
f6323257e046494e90d601a138ff30a1
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. На підставі листа Постачальника №2411/05 від 24. 11.2020 року та на підставі п. 5 ч. 5 ст. 41 ЗУ «Про Публічні Закупівлі» внести зміни до п 3.1. та п. 3.2 Договору № 868-20 від 23 листопада 2020 року викласти у наступній редакції:
3.1. Ціна цього Договору 2 010 000,00 (Два мільйони десять тисяч гривень 00 копійок), у тому числі ПДВ: 335 000,00 грн. (Триста тридцять п’ять тисяч гривень 00 копійок).
3.2. Ціна за одиницю Товару:
Ціна становить 670 000,00. (Шістсот сімдесят тисяч гривень 00 копійок), у тому числі ПДВ: 111 666,67 грн. (Сто одинадцять тисяч шістсот шістдесят шість гривень 67 копійок).
2. Внести зміни та викласти у редакції що додається Додаток 1 «Специфікація».
Номер додаткової угоди:
1ДУ/868-20
Дата внесення змін до договору:
25.11.2020 00:00
Статус:
Опубліковано