-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
М'ясо (свинина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче)
Тендер Prozorro UA-2020-10-22-002608-a
Завершена
82 384.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 411.92 UAH
мін. крок: 0.5% або 411.92 UAH
Номер:
e14854595ed04bb4923777a50b668678
Внутрішній номер закупівлі:
6835797
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-22-002608-a
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Галина Корж +380975927018 galinakorzh1971@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
82 384.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
411.92 UAH
Період уточнення:
22.10.2020 10:22 - 28.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2020 10:22 - 07.11.2020 10:03
Аукціон:
09.11.2020 11:17 - 09.11.2020 11:44
Період кваліфікації:
09.11.2020 11:44 - 04.12.2020 10:46
Період завантаження договору:
04.12.2020 10:46 - 24.12.2020 10:46
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписУмови оплати: Покупець здійснює оплату Товару в межах суми укладеного Договору по факту його поставки після пред'явлення Продавцем документів (оформлених відповідно до чинного законодавства України): - рахунку; - накладних. У разі затримки бюджетного фінансування та /або затримки здійснення платежів не з вини Покупця, розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 5 (п’яти) банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок та/або можливості здійснити платежі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свинина
Кількість
535.5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Чверті курячі
Кількість
163 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Печінка свиняча
Кількість
9 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Філе куряче
Кількість
46 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОДЛІДЕР-19"
Оскарження: 16.11.2020 12:15 - 27.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43235810
-
Контактна особа:
Лосєв Віталій 380678207246, 380678207246 novogradskiy2005@ukr.net
-
Адреса:
14010, Україна, Чернігівська область, Чернігів, ВУЛИЦЯ ДНІПРОВСЬКА, будинок 34
Оскарження: 16.11.2020 12:15 - 27.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
63 280.95 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
63 280.95 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.11.2020 12:15
Документи
73
Скарги
0
Селянське фермерське господарство "Колос"
Оскарження: 03.12.2020 17:24 - 14.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14246880
-
Контактна особа:
ИРИНА Харченко +380674600153 ratibor2010@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Миру, 100
Оскарження: 03.12.2020 17:24 - 14.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
77 637.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
77 637.80 UAH з ПДВ
Документи
22
Скарги
0
АТ "БАЗИС"
Оскарження: 04.12.2020 10:46 - 15.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Елена Стецкова +380636820989 elena_stetskova@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Любецька, 70
Оскарження: 04.12.2020 10:46 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
82 376.43 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 376.43 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2020 10:46
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
490abe20547c4a53b93d89316f2f3fbd
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-22-002608-a-b2
Постачальник:
АТ "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Елена Стецкова +380636820989 elena_stetskova@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Любецька, 70
Номер договору:
327/12
Сума договору:
82 376.43 UAH з ПДВ
Сума договору:
68 647.03 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
15.12.2020 09:21
Статус:
Виконаний