-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо (свинина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче)
Оголошено тендер
82 384.00
UAH
Номер:
e6766535a2a54a4382e440e23969a7f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-22-001585-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
82 384.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
М'ясо (свинина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
22.10.2020 09:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума82 384.00 UAH