-
Відкриті торги
-
КЕП
М'ясо (свинина, чверті курячі, печінка свиняча, філе куряче)
82 376.43
UAH з ПДВ
Номер:
490abe20547c4a53b93d89316f2f3fbd
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-22-002608-a-b2
Замовник:
Управління освіти, культури, туризму, сім'ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41859118
-
Контактна особа:
Галина Корж +380975927018 galinakorzh1971@ukr.net
-
Адреса:
16300, Україна, Чернігівська область, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 5А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
АТ "БАЗИС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14231737
-
Контактна особа:
Елена Стецкова +380636820989 elena_stetskova@bazis.cn.ua
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Любецька, 70
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Номер договору:
327/12
Дата підписання:
15.12.2020 09:21
Період дії договору:
15.12.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
82 376.43 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 13 729.40 UAH)
Оплачено:
39 332.44 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 555.41 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свинина
Кількість
535.5 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Чверті курячі
Кількість
163 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Печінка свиняча
Кількість
9 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Філе куряче
Кількість
46 кілограм
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
Відповідно до документації