-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Тендер Prozorro UA-2020-10-21-013509-a
усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами абзацу першого цього пункту тендерної документації, у складі тендерної пропозиції учасником надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою, який повинен бути зроблений в центрі (бюро тощо) перекладів та завірений підписом уповноваженої особи цього центру (бюро тощо). Переклад також може бути зроблений перекладачем та, відповідно, посвідчений підписом перекладача
Завершена
640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 200.00 UAH
Номер:
acef8db054914782b92bc2f5119a3ebc
Внутрішній номер закупівлі:
6828452
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-21-013509-a
Замовник:
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101840
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. БУРДЕНКО, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Едуард Анненков +380933233763 dprz15-dprch13@dn.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 200.00 UAH
Період уточнення:
21.10.2020 18:07 - 26.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2020 18:07 - 05.11.2020 23:00
Аукціон:
06.11.2020 14:54 - 06.11.2020 15:15
Період кваліфікації:
06.11.2020 15:15 - 11.11.2020 11:35
Період завантаження договору:
11.11.2020 11:35 - 01.12.2020 11:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описпокупець, здійснює оплату по факту отримання Товару і після перевірки відповідності Товару заявленим параметрам, а також наявності всіх необхідних документів протягом 10 робочих днів (у разі постачання частини Товару Покупець здійснює оплату за фактично поставлену частину Товару), але у разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за отриманий Товар здійснюється протягом 10 робочих днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на свій реєстраційний рахунок Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції мають бути складені українською мовою. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами тендерної документації, у складі тендерної пропозиції учасником надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою, який повинен бути зроблений в центрі (бюро тощо) перекладів та завірений підписом уповноваженої особи цього центру (бюро тощо). Переклад також може бути зроблений перекладачем та, відповідно, посвідчений підписом перекладача
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний)
Кількість
35 комплект
Період постачання
до 20.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "МІК"
Оскарження: 11.11.2020 11:35 - 22.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
30105738
-
Контактна особа:
Субота Валентин Анатолійович 0676177022 0676145312@MIK.ZP.UA http://www.mik.co.ua
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул. ПІВНІЧНЕ ШОСЕ, будинок 69-А
Оскарження: 11.11.2020 11:35 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
638 248.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
638 248.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.11.2020 11:35
Документи
44
Скарги
0
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ВОЛОГОВА ДАР'Я ВЯЧЕСЛАВІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2994210107
-
Контактна особа:
Вологова Дар'я 0955989290 2994210107@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, 69096, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА ЧУЙКОВА, будинок 14-А, квартира 86
Початкова пропозиція
640 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
640 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
6
Скарги
0
Контракти
Номер:
9fa1538da3b243f8a33d1c3392039d1a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-21-013509-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "МІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30105738
-
Контактна особа:
Субота Валентин Анатолійович 0676177022 0676145312@MIK.ZP.UA http://www.mik.co.ua
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул. ПІВНІЧНЕ ШОСЕ, будинок 69-А
Номер договору:
19
Сума договору:
638 248.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
531 874.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
24.11.2020 13:49
Статус:
Виконаний