-
Відкриті торги
-
КЕП
Костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Оголошено тендер
640 000.00
UAH
Номер:
7f97456bb9934fa1897b4cc25073d0b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-21-012112-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101840
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. БУРДЕНКО, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101840
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. БУРДЕНКО, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
640 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
Примітки:
Включено за рішенням тендерного комітету 15 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Донецькій області від 21.10.2020 № 18
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
21.10.2020 16:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний)
Кількість
35 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума640 000.00 UAH