-
Відкриті торги
-
КЕП
Костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний), згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
638 248.80
UAH з ПДВ
Номер:
9fa1538da3b243f8a33d1c3392039d1a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-21-013509-a-a1
Замовник:
15 державний пожежно - рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Донецькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38101840
-
Контактна особа:
Едуард Анненков +380933233763 dprz15-dprch13@dn.dsns.gov.ua
-
Адреса:
85102, Україна, Донецька область, м. Костянтинівка, вул. БУРДЕНКО, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ "МІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30105738
-
Контактна особа:
Субота Валентин Анатолійович 0676177022 0676145312@MIK.ZP.UA http://www.mik.co.ua
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вул. ПІВНІЧНЕ ШОСЕ, будинок 69-А
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
19
Дата підписання:
24.11.2020 13:49
Період дії договору:
24.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
638 248.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 106 374.80 UAH)
Оплачено:
638 248.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 106 374.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Костюми спеціальні захисні (одяг пожежника захисний)
Кількість
35 комплект
Період постачання
до 20.12.2020
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
ДПРЗ-15 ГУ ДСНС України у Дон.обл
IBAN:UA228201720343171001600083160
ТОВ "МIК"
IBAN:UA063139570000026005301152103
Сума
638248.80 UAH
Статус
Оплачений
04.12.2020 15:04
Док-ти
1