-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків"
Тендер Prozorro UA-2017-02-13-000696-c
Послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів
Завершена
353 818.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 538.18 UAH
мін. крок: 1% або 3 538.18 UAH
Номер:
2649bd233034405691966c5eb4145644
Внутрішній номер закупівлі:
682240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-13-000696-c
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ БУДИНОК ДИТИНИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25726293
-
Адреса:
49075, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпропетровськ, вул. Петрозаводська, 371а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Виктория Гавеля +380567613012,+380955291307,+380567613026 dnepr_dr2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
353 818.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 538.18 UAH
Період уточнення:
13.02.2017 12:57 - 18.02.2017 14:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2017 12:57 - 28.02.2017 14:00
Аукціон:
01.03.2017 11:47 - 01.03.2017 12:08
Період кваліфікації:
01.03.2017 12:08 - 06.03.2017 10:25
Період завантаження договору:
01.03.2017 12:08 - 21.03.2017 12:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів
Кількість
2760 метри кубічні
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
Оскарження: 01.03.2017 12:08 - 17.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Вальчук Олена Володимирівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua http://dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, Запорізьке шосе,буд.26
Оскарження: 01.03.2017 12:08 - 17.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
353 817.64 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
353 817.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.03.2017 10:25
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "ЕКО ПЛАСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38597645
-
Контактна особа:
Владимир Кузьменко +380667984836, +389759311600 kvn.79@list.ru
-
Адреса:
00000, Україна, Дніпропетровська область, м.Дніпропетровськ, вул.Замполіта Бєляєва 20/33
Початкова пропозиція
353 818.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
353 818.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
1
Скарги
0
Контракти
Номер:
b9e6626be78540c79562c2180e91a868
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-13-000696-c-b1
Постачальник:
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Вальчук Олена Володимирівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua http://dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, Запорізьке шосе,буд.26
Номер договору:
9350
Сума договору:
353 817.64 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
17.03.2017 14:00
Статус:
Підписаний