-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 "90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків"
Тендер Prozorro UA-2017-02-13-000696-c
Послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів
Завершена
353 818.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 538.18 UAH
мін. крок: 1% або 3 538.18 UAH
Період уточнення:
13.02.2017 12:57 - 18.02.2017 14:00
Відповідь надана
в тендерной документации ошибки
Номер:
8c76250167c34b39b134c2b4959a8e64
Дата опублікування:
16.02.2017 14:34
Опис:
в ваших документах указано цифрами 353 818 грн
а текстом «Тридцать пять тысяч»
Відповідь:
Вірна цифра 353818,00 грн (Триста пятдесят три тисячі вісімсот вісімнадцять гривень)
Дата відповіді:
16.02.2017 15:57