-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 "90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків"
353 817.64
UAH з ПДВ
Номер:
b9e6626be78540c79562c2180e91a868
Ідентифікатор договору:
UA-2017-02-13-000696-c-b1
Постачальник:
ТДВ "Дніпрокомунтранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02128158
-
Контактна особа:
Вальчук Олена Володимирівна +380567765763 dogovornoy3@dkt.dp.ua http://dkt.dp.ua
-
Адреса:
49107, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпропетровськ, Запорізьке шосе,буд.26
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Номер договору:
9350
Дата підписання:
17.03.2017 14:00
Період дії договору:
01.03.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Сума договору:
353 817.64 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 353 817.64 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з вивозу та утилізації рідких побутових відходів
Кількість
2760 метри кубічні
Період постачання
01.03.2017 - 31.12.2017