-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2020-10-21-006850-a
Завершена
2 379 070.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 895.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 895.35 UAH
Номер:
996046844947427d8f40577331dc17f1
Внутрішній номер закупівлі:
6816872
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-21-006850-a
Замовник:
Сектор освіти Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143057
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Івана Франка, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Антонюк +380414242155 58289@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 379 070.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 895.35 UAH
Період уточнення:
21.10.2020 13:33 - 26.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
21.10.2020 13:33 - 05.11.2020 23:00
Аукціон:
06.11.2020 11:12 - 06.11.2020 11:33
Період кваліфікації:
06.11.2020 11:33 - 12.11.2020 18:18
Період завантаження договору:
12.11.2020 18:18 - 02.12.2020 18:18
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТЕТЕРІВ-БУДПРОЕКТ"
Оскарження: 12.11.2020 18:18 - 23.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39871335
-
Контактна особа:
Ковалишина Наталя Анатоліївна +380412420808 teteriv-budproekt@ukr.net
-
Адреса:
12420, Україна, Житомирська область, село Тетерівка, вул. Озерна, 16
Оскарження: 12.11.2020 18:18 - 23.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 021 724.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 021 724.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.11.2020 18:18
Документи
20
Скарги
0
ФОП Ільченко В.Л.
×
-
Код ЄДРПОУ:
3055001179
-
Контактна особа:
Ільченко Віталій Леонідович +380678955554 ilchenko_v@i.ua
-
Адреса:
10025, Україна, Житомирська область, Житомир, Кібальчича, 2/4, В, кв. 84
Початкова пропозиція
2 282 538.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 282 538.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
8e0bfb5209c74d94bdb8e31a2515f67b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-21-006850-a-c1
Постачальник:
ТОВ "ТЕТЕРІВ-БУДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39871335
-
Контактна особа:
Ковалишина Наталя Анатоліївна +380412420808 teteriv-budproekt@ukr.net
-
Адреса:
12420, Україна, Житомирська область, село Тетерівка, вул. Озерна, 16
Номер договору:
64/236
Сума договору:
2 021 724.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 684 770.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
23.11.2020 12:10
Статус:
Виконаний