-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області
2 021 724.00
UAH з ПДВ
Номер:
8e0bfb5209c74d94bdb8e31a2515f67b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-21-006850-a-c1
Замовник:
Сектор освіти Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143057
-
Контактна особа:
Оксана Антонюк +380414242155 58289@ukr.net
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Івана Франка, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ТЕТЕРІВ-БУДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39871335
-
Контактна особа:
Ковалишина Наталя Анатоліївна +380412420808 teteriv-budproekt@ukr.net
-
Адреса:
12420, Україна, Житомирська область, село Тетерівка, вул. Озерна, 16
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
64/236
Дата підписання:
23.11.2020 12:10
Період дії договору:
23.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
2 021 724.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 336 954.00 UAH)
Оплачено:
1 976 530.80 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 329 421.80 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 20.12.2020
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Сектор освіти Коростенської РДА
IBAN:UA558201720344281009157018579
ТОВ "ТЕТЕРIВ-БУДПРОЕКТ"
IBAN:UA913223130000026009000018937
Сума
549111.60 UAH
Статус
Оплачений
30.12.2020 09:07
Док-ти
1
Сектор освіти Коростенської РДА
IBAN:UA558201720344281009157018579
ТОВ "ТЕТЕРIВ-БУДПРОЕКТ"
IBAN:UA913223130000026009000018937
Сума
572660.40 UAH
Статус
Оплачений
22.12.2020 11:48
Док-ти
1
Сектор освіти Коростенської РДА
IBAN:UA558201720344281009157018579
ТОВ "ТЕТЕРIВ-БУДПРОЕКТ"
IBAN:UA913223130000026009000018937
Сума
854758.80 UAH
Статус
Оплачений
17.12.2020 11:44
Док-ти
1
Внесені зміни
- Погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості товарів, робіт і послуг), у тому числі у разі коливання ціни товару на ринку (Закон)
Номер:
3c1bac37957a43afb30bd894901ed192
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
додаткова угода
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.12.2020 15:13
Статус:
Опубліковано