-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області
Оголошено тендер
2 379 070.00
UAH
Номер:
0607a0c09a1b42bcb61a0492af248277
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-21-006577-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Сектор освіти Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143057
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Івана Франка, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Сектор освіти Коростенської районної державної адміністрації Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143057
-
Адреса:
11500, Україна, Житомирська область, м. Коростень, вул. Івана Франка, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 379 070.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт даху із заміною покрівлі Кожухівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коростенського району Житомирської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
21.10.2020 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описсубвенція с/ради
Сума2 379 070.00 UAH