• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)

Завершена

252 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
Номер: f16410f7e3a442a9b60e7a9522522e0c
Внутрішній номер закупівлі: 6799888
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-20-010422-c   
Замовник: КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
Контактна особа: Павлюк Артур Михайлович +380312661027 ksep2010@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 252 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 2 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 7 000.00 UAH
Період уточнення: 20.10.2020 16:49 - 26.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 20.10.2020 16:49 - 05.11.2020 11:00
Аукціон: 06.11.2020 14:17 - 06.11.2020 14:38
Період кваліфікації: 06.11.2020 14:38 - 12.11.2020 13:04
Період завантаження договору: 12.11.2020 13:04 - 02.12.2020 13:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою
Код ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сіль
Кількість 140 тонни
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Проектна, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Західне інноваційне об'єднання"

Оскарження: 12.11.2020 13:04 - 23.11.2020 00:00
Початкова пропозиція 222 320.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
222 320.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.11.2020 13:04
Документи 13
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КИП І КО"
Початкова пропозиція 245 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
245 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 34
Скарги 0

Контракти

Номер: af91a1585da94b2dacaaf4d0e4326da1
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-20-010422-c-a1
Постачальник: ТОВ "Західне інноваційне об'єднання"
Номер договору: 49
Сума договору: 222 320.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання: 24.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір сіль.pdf
p7s
sign.p7s