-
Відкриті торги
-
КЕП
14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
222 320.00
UAH без ПДВ
Номер:
af91a1585da94b2dacaaf4d0e4326da1
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-20-010422-c-a1
Замовник:
КП «Комунальне шляхово-експлуатаційне підприємство» Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328362
-
Контактна особа:
Павлюк Артур Михайлович +380312661027 ksep2010@ukr.net
-
Адреса:
88006, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул. Проектна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "Західне інноваційне об'єднання"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38667151
-
Контактна особа:
Вадим Калінін +380972610186 vadim.kalinin.1990@gmail.com
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, м. Львів, вул. Коновальця, б. 99 кв. 2
Класифікатор ДК 021:2015:
14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Номер договору:
49
Дата підписання:
24.11.2020 00:00
Період дії договору:
24.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
222 320.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
219 144.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою
Кількість
140 тонни
Період постачання
до 31.12.2020