-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
14410000-8 - Кам’яна сіль (сіль для промислового перероблення, ДСТУ 4246:2003, крупність 3, сорт вищий з антизлежувальною добавкою)
Тендер Prozorro UA-2020-10-20-010422-c
Завершена
252 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.8% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2020 16:49 - 26.10.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим