• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт приміщення будівлі Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району по вул. Львівська, 25, м.Великі Мости, Сокальського району, Львівської області

Завершена

3 867 857.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 19 339.29 UAH
Номер: f6752ce788bf41d7bb33f340ade2731f
Внутрішній номер закупівлі: 6796527
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-20-002783-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області
Контактна особа: Іващенко Віктор Євгенович +380677438968 viktorlvfin@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 3 867 857.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 19 339.29 UAH
Період уточнення: 20.10.2020 15:34 - 26.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 20.10.2020 15:34 - 05.11.2020 15:39
Аукціон: 06.11.2020 15:33 - 06.11.2020 16:18
Період кваліфікації: 06.11.2020 16:18 - 16.11.2020 15:33
Період завантаження договору: 16.11.2020 15:33 - 06.12.2020 15:33
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт приміщення будівлі Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району по вул. Львівська, 25, м.Великі Мости, Сокальського району, Львівської області
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.03.2021
Місце постачання 80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, Львівська, 25 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "БАЗИС СЕРВІС"

Оскарження: 10.11.2020 15:08 - 21.11.2020 00:00
Початкова пропозиція 3 007 540.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 598 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.11.2020 15:08
Документи 25
Скарги 0
ФОП ПИТЕЛЬ БОГДАН МИХАЙЛОВИЧ

Оскарження: 11.11.2020 10:39 - 22.11.2020 00:00
Початкова пропозиція 3 313 914.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 599 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
11.11.2020 10:39
Документи 38
Скарги 0
ТОВ "ЕКОБУДІНВЕСТ ПЛЮС"

Оскарження: 16.11.2020 15:33 - 27.11.2020 00:00
Опубліковане повідомлення з вимогою усунення невідповідностей
Початкова пропозиція 3 500 486.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 600 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2020 15:33
Документи 50
Скарги 0
ПП Промтехвод-Ч
Початкова пропозиція 3 107 984.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 950 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0
ТОВ Жовківська ПМК
Початкова пропозиція 3 390 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 959 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0
ПП "ЛИБІДЬ"
Початкова пропозиція 3 495 986.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 980 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 40
Скарги 0

Контракти

Номер: 60ec68ec874343cca1f05d50b588590f
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-20-002783-b-b1
Постачальник: ТОВ "ЕКОБУДІНВЕСТ ПЛЮС"
Номер договору: 83-20
Сума договору: 2 600 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 166 666.67 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.12.2020 00:00 - 15.11.2021 23:59
Дата підписання: 03.12.2020 00:00
Статус:
Виконаний
договір
pdf
додаткова угода.pdf
pdf
додугода 4 30.09.2021.pdf
p7s
sign.p7s