-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення будівлі Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району по вул. Львівська, 25, м.Великі Мости, Сокальського району, Львівської області
2 600 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
60ec68ec874343cca1f05d50b588590f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-20-002783-b-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42108962
-
Контактна особа:
Іващенко Віктор Євгенович +380677438968 viktorlvfin@gmail.com
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ЕКОБУДІНВЕСТ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37776004
-
Контактна особа:
Олег Кузик +380676744686 t.ebiplus2014@gmail.com
-
Адреса:
79054, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ВАГОНОВА, будинок 7, квартира 604
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
83-20
Дата підписання:
03.12.2020 00:00
Період дії договору:
03.12.2020 00:00 - 15.11.2021 23:59
Сума договору:
2 600 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 433 333.33 UAH)
Оплачено:
2 600 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 433 333.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт приміщення будівлі Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району по вул. Львівська, 25, м.Великі Мости, Сокальського району, Львівської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.03.2021
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
39d11fec9f3a4f0ab683892d7b4a4281
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв'язку із введенням у країні карантинних заходів для боротьби із пандемією COVID-19
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
30.03.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
7fa2bb19802146298c9e5f1642ce9486
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
у зв'язку із введенням у країні карантинних заходів для боротьби із пандемією COVID-19
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
30.06.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
960a869e3116476aaeb2b6b8d7983396
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
на підставі листа від ТОВ "ЕКОБУДІНВЕСТ ПЛЮС" від 28.09.2021 № 20-Т/58-31 у відповідності до якого пропонується продовжити термін виконання робіт до 15.11.2021 у зв’язку із введення у країні карантину та призупинення діяльності іноземних підприємств-виробників у зв’язку із заходами по боротьбі із пандемією COVID-19. У результаті розгляду даного листа встановлено наступне. Відповідно до пункту 4 частини четвертої статті 36 Закону істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами у повному обсязі, крім випадку продовження строку дії договору та виконання зобов'язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об'єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови, що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі. Разом з тим форма документального підтвердження об'єктивних обставин Законом не визначена, оскільки вона залежить саме від обставин, що спричинили продовження строку дії договору про закупівлю та виконання зобов'язань щодо передання товару, виконання робіт, надання послуг. Тому, замовник самостійно визначає форму документального підтвердження таких обставин з дотриманням законодавства. Водночас, ураховуючи вимоги частини першої статті 631 Цивільного кодексу України, згідно з якою строком договору є час, протягом якого сторони можуть здійснити свої права і виконати свої обов'язки відповідно до договору, продовження дії договору про закупівлю можливо у разі, коли строк його дії не закінчився у встановленому чинним законодавством порядку.( Інфолист МЕРТУ № 3302-06/34307-06 від 27.10.2016 року) (https://infobox.prozorro.org/news-mert/shchodo-zmini-istotnih-umov-dogovoru-pro-zakupivlyu).
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
30.09.2021 00:00
Статус:
Опубліковано