-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщення будівлі Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району по вул. Львівська, 25, м.Великі Мости, Сокальського району, Львівської області
Оголошено тендер
3 867 857.00
UAH
Номер:
ed3c739e33c24f1da7faf04d421075ed
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-20-004368-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42108962
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42108962
-
Адреса:
80074, Україна, Львівська область, Великі Мости, вул. Львівська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 867 857.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт приміщення будівлі Великомостівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медичної допомоги» Великомостівської міської ради Сокальського району по вул. Львівська, 25, м.Великі Мости, Сокальського району, Львівської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Дата опублікування:
20.10.2020 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 867 857.00 UAH