-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цифрові лабораторії
Тендер Prozorro UA-2020-10-19-005830-b
. Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Категорія замовника:Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Категорія: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Завершена
2 043 279.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 10 216.40 UAH
мін. крок: 0.5% або 10 216.40 UAH
Номер:
b5f737c935e84be79993e2651e73220f
Внутрішній номер закупівлі:
6776002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-19-005830-b
Замовник:
відділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144619
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Миколаївський р-н місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ Р.ШУХЕВИЧА, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Фацієвич Ольга Василівна +380324151126 o_fatsievych@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 043 279.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 216.40 UAH
Період уточнення:
19.10.2020 17:37 - 25.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2020 17:37 - 04.11.2020 23:59
Аукціон:
05.11.2020 15:05 - 05.11.2020 15:26
Період кваліфікації:
05.11.2020 15:26 - 09.11.2020 17:44
Період завантаження договору:
09.11.2020 17:44 - 29.11.2020 17:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар здійснюються на підставі видаткової накладної Постачальника, який виписується у відповідності до заявки Покупця та специфікації. Покупець здійснює оплату за одержаний Товар шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Постачальника протягом 10 робочих днів з моменту отримання Товару. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за поставлений Товар здійснюється протягом 10 банківських днів з дати отримання Покупцем бюджетного призначення на фінансування закупівлі на свій розрахунковий рахунок.Джерело фінансування-залишки освітньої субвенції
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрові лабораторії з хімії
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 14.12.2020
Цифрові лабораторії з фізики
Кількість
4 доза
Період постачання
до 14.12.2020
Цифрові лабораторії з біології
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 14.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЦКО"
Оскарження: 09.11.2020 17:44 - 20.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43232254
-
Контактна особа:
Суховерский Анатолий Иванович +380676870584 entercom@bigmir.net
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Миколаївський район, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО буд. 4 кв. 5
Оскарження: 09.11.2020 17:44 - 20.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 038 704.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 027 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2020 17:44
Документи
46
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НОУТБУК ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37584881
-
Контактна особа:
Бобков Олександр Володимирович 380322476064, 380677152829 tender@notebook-center.ua
-
Адреса:
79044, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ КОТЛЯРЕВСЬКОГО, будинок 55, квартира 3
Початкова пропозиція
2 041 002.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 030 785.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
f848340313bb4836b6ca280f685d2f19
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-19-005830-b-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЦКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43232254
-
Контактна особа:
Суховерский Анатолий Иванович +380676870584 entercom@bigmir.net
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Миколаївський район, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО буд. 4 кв. 5
Номер договору:
24/20
Сума договору:
2 027 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 689 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
24.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний