-
Відкриті торги
-
КЕП
Цифрові лабораторії
2 027 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
f848340313bb4836b6ca280f685d2f19
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-19-005830-b-c1
Замовник:
відділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144619
-
Контактна особа:
Фацієвич Ольга Василівна +380324151126 o_fatsievych@ukr.net
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Миколаївський р-н місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ Р.ШУХЕВИЧА, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БЕЦКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43232254
-
Контактна особа:
Суховерский Анатолий Иванович +380676870584 entercom@bigmir.net
-
Адреса:
81600, Україна, Львівська область, Миколаївський район, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ Д.ГАЛИЦЬКОГО буд. 4 кв. 5
Класифікатор ДК 021:2015:
80520000-5 Навчальні засобиАналіз за цим CPV
Номер договору:
24/20
Дата підписання:
24.11.2020 00:00
Період дії договору:
24.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
2 027 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 337 950.00 UAH)
Оплачено:
2 027 700.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 337 950.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цифрові лабораторії з хімії
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 14.12.2020
Цифрові лабораторії з фізики
Кількість
4 доза
Період постачання
до 14.12.2020
Цифрові лабораторії з біології
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 14.12.2020
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Відділ освіти Миколаївської РДА
IBAN:UA528201720344241009102042488
ТОВ"БЕЦКО"
IBAN:UA713253210000026001053767349
Сума
552760.50 UAH
Статус
Оплачений
28.12.2020 10:11
Док-ти
1
Відділ освіти Миколаївської РДА
IBAN:UA528201720344241009102042488
ТОВ"БЕЦКО"
IBAN:UA713253210000026001053767349
Сума
369418.50 UAH
Статус
Оплачений
28.12.2020 10:11
Док-ти
1
Відділ освіти Миколаївської РДА
IBAN:UA528201720344241009102042488
ТОВ"БЕЦКО"
IBAN:UA713253210000026001053767349
Сума
370998.00 UAH
Статус
Оплачений
28.12.2020 10:11
Док-ти
1
Відділ освіти Миколаївської РДА
IBAN:UA528201720344241009102042488
ТОВ"БЕЦКО"
IBAN:UA713253210000026001053767349
Сума
181762.50 UAH
Статус
Оплачений
28.12.2020 10:11
Док-ти
1
Відділ освіти Миколаївської РДА
IBAN:UA528201720344241009102042488
ТОВ"БЕЦКО"
IBAN:UA713253210000026001053767349
Сума
187656.00 UAH
Статус
Оплачений
28.12.2020 10:11
Док-ти
1
Відділ освіти Миколаївської РДА
IBAN:UA528201720344241009102042488
ТОВ"БЕЦКО"
IBAN:UA713253210000026001053767349
Сума
365104.50 UAH
Статус
Оплачений
08.12.2020 10:11
Док-ти
1