• Відкриті торги
  • КЕП

Цифрові лабораторії

Оголошено тендер

2 043 279.00 UAH
Номер: 9f522e55520248ec85a7e822b8a45d18
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-19-011782-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: відділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
Замовник: відділ освіти Миколаївської районної державної адміністрації Львівської області
Очікувана вартість: 2 043 279.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Цифрові лабораторії
Примітки: Категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини ст.2) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2. Місцезнаходження: вул.Р.Шухевича,12, м. Миколаїв, Львівська область,81600.
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 19.10.2020 15:50

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Цифрові лабораторії хімії
Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
Кількість 4 штуки
Період постачання до 05.12.2020
цифрові лабораторії фізики
Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
Кількість 4 штуки
Період постачання до 05.12.2020
цифрові лабораторії біології
Код ДК 021:2015: 80520000-5 Навчальні засоби
Кількість 3 штуки
Період постачання до 05.12.2020

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описджерело фінансування- залишки освтіньої субвенції
Сума2 043 279.00 UAH