-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотоелектричні модулі
Тендер Prozorro UA-2020-10-19-007906-c
Завершена
15 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 75.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 75.00 UAH
Номер:
200a8edfbce8489981c9e9a5f79ae039
Внутрішній номер закупівлі:
6769744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-19-007906-c
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Кулішова +380504432246 kylishova@hydro.od.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
75.00 UAH
Період уточнення:
19.10.2020 14:51 - 25.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2020 14:51 - 04.11.2020 08:00
Аукціон:
05.11.2020 14:03 - 05.11.2020 14:24
Період кваліфікації:
05.11.2020 14:24 - 09.11.2020 10:47
Період завантаження договору:
09.11.2020 10:47 - 29.11.2020 10:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотоелектричні модулі
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ГОЛОМАХ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
Оскарження: 09.11.2020 10:47 - 20.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2328119334
-
Контактна особа:
Вiктор Голомах +380503804452 golomah.w@gmail.com
-
Адреса:
04208, Україна, Київська область, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАСИЛЯ ПОРИКА, будинок 3 А, квартира 6
Оскарження: 09.11.2020 10:47 - 20.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
14 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2020 10:47
Документи
16
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ГЕКО-Центр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32962186
-
Контактна особа:
Ян Котилевич +380445071600 gekocenter@gmail.com
-
Адреса:
04114, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Автозаводська, 71, кв.111
Початкова пропозиція
14 880.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 880.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
8bfe0627ff27437897230806646cf3f7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-19-007906-c-c1
Постачальник:
ФОП "ГОЛОМАХ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2328119334
-
Контактна особа:
Вiктор Голомах +380503804452 golomah.w@gmail.com
-
Адреса:
04208, Україна, Київська область, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАСИЛЯ ПОРИКА, будинок 3 А, квартира 6
Номер договору:
2311/20
Сума договору:
14 680.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
23.11.2020 09:00
Статус:
Виконаний