-
Відкриті торги
-
КЕП
Фотоелектричні модулі
Оголошено тендер
15 000.00
UAH
Номер:
07df90053f604650b3a17cd863b84542
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-13-006362-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Фотоелектричні модулі
Примітки:
ФДУ «Одеський район Держгідрографії»
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергія
Дата опублікування:
13.10.2020 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти підприємства
Сума15 000.00 UAH