-
Відкриті торги
-
КЕП
Фотоелектричні модулі
14 680.00
UAH без ПДВ
Номер:
8bfe0627ff27437897230806646cf3f7
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-19-007906-c-c1
Замовник:
Державна установа "Держгідрографія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21720000
-
Контактна особа:
Ольга Кулішова +380504432246 kylishova@hydro.od.ua
-
Адреса:
04176, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Електриків, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ГОЛОМАХ ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2328119334
-
Контактна особа:
Вiктор Голомах +380503804452 golomah.w@gmail.com
-
Адреса:
04208, Україна, Київська область, м.Київ, ПРОСПЕКТ ВАСИЛЯ ПОРИКА, будинок 3 А, квартира 6
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Номер договору:
2311/20
Дата підписання:
23.11.2020 09:00
Період дії договору:
23.11.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
14 680.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
14 680.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотоелектричні модулі
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 31.12.2020