-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування апаратів для анестезії та ШВЛ
Тендер Prozorro UA-2020-10-13-003055-c
Завершена
411 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.2% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1.2% або 5 000.00 UAH
Номер:
699770523ab6436297155ba26a39b1a9
Внутрішній номер закупівлі:
6695605
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-13-003055-c
Замовник:
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990683
-
Адреса:
87504, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вул. Радіна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гвоздікова Марія Олександрівна +380629469256 tender.hospital1897@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
411 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2020 13:34 - 19.10.2020 01:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2020 13:34 - 29.10.2020 13:39
Аукціон:
30.10.2020 11:00 - 30.10.2020 11:21
Період кваліфікації:
30.10.2020 11:21 - 03.11.2020 22:03
Період завантаження договору:
03.11.2020 22:03 - 23.11.2020 22:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування апаратів для анестезії та ШВЛ
Кількість
121 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРПЛЮК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Оскарження: 03.11.2020 22:03 - 14.11.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2968315256
-
Контактна особа:
Карплюк Сергій Васильович SERGIO-KR@I.UA
-
Адреса:
Україна, 80600, Львівська обл., Бродівський район, місто Броди, ВУЛИЦЯ ЮРИДИКА, будинок 46, квартира 10
Оскарження: 03.11.2020 22:03 - 14.11.2020 00:00
Початкова пропозиція
407 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
407 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2020 22:03
Документи
66
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Звегінцев Валерій Вікторович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2347311813
-
Контактна особа:
Звегінцев Валерій Вікторович 380660302214, 380660302214 vvz07@i.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вулиця Погрібняка, буд.18-Б,кв. 7
Початкова пропозиція
410 809.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 809.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
d3fd0c2dc42c405698f823d269abcff6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-13-003055-c-b1
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРПЛЮК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2968315256
-
Контактна особа:
Карплюк Сергій Васильович SERGIO-KR@I.UA
-
Адреса:
Україна, 80600, Львівська обл., Бродівський район, місто Броди, ВУЛИЦЯ ЮРИДИКА, будинок 46, квартира 10
Номер договору:
222
Сума договору:
382 170.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
20.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Дата підписання:
20.11.2020 00:00
Статус:
Виконаний