-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування апаратів для анестезії та ШВЛ
382 170.00
UAH без ПДВ
Номер:
d3fd0c2dc42c405698f823d269abcff6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-13-003055-c-b1
Замовник:
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990683
-
Контактна особа:
Гвоздікова Марія Олександрівна +380629469256 tender.hospital1897@gmail.com
-
Адреса:
87504, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вул. Радіна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ КАРПЛЮК СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2968315256
-
Контактна особа:
Карплюк Сергій Васильович SERGIO-KR@I.UA
-
Адреса:
Україна, 80600, Львівська обл., Бродівський район, місто Броди, ВУЛИЦЯ ЮРИДИКА, будинок 46, квартира 10
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
222
Дата підписання:
20.11.2020 00:00
Період дії договору:
20.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
382 170.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
382 170.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування апаратів для анестезії та ШВЛ
Кількість
112 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
270e95a6efa842b99f74b469edf9a6c4
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
1. Сторони дійшли взаємної згоди внести до Договору наступні зміни: 1.1. Зменшити ціну Договору на 25 580,00 грн. (двадцять п’ять тисяч п’ятсот вісімдесят гривень 00 копійок) та викласти пункт 3.1. Договору у новій редакції: «3.1. Ціна цього Договору встановлюється в національній валюті України та становить 382 170,00 грн. (триста вісімдесят дві тисячі сто сімдесят гривень 00 копійок), без ПДВ.» 1.2. Додаток 1 до Договору викласти в новій редакції, що додається.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
14.12.2020 00:00
Статус:
Опубліковано