-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування апаратів для анестезії та ШВЛ
Оголошено тендер
411 000.00
UAH
Номер:
b6d220094c4a4873a138d1a234e79402
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-13-005009-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990683
-
Адреса:
87504, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вул. Радіна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП ММР "Маріупольська міська лікарня № 1"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01990683
-
Адреса:
87504, Україна, Донецька область, місто Маріуполь, вул. Радіна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
411 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування апаратів для анестезії та ШВЛ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання
Дата опублікування:
13.10.2020 13:27
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з поточного ремонту та технічного обслуговування апаратів для анестезії та ШВЛ
Кількість
121 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти НСЗУ
Сума411 000.00 UAH