-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій
Тендер Prozorro UA-2020-10-13-000073-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерні пропозиції повинні готуватися українською мовою. Більш детальна інформація щодо мови, якою повинні готуватися тендерні пропозиції зазначено у пункті 7 "Інформація про мову (мови), якою (якими) повинно бути складено тендерні пропозиції" розділу І "Загальні положення" тендерної документації, що додається до даного оголошення. Розмір, вид та умови надання забезпечення тендерних пропозицій — не вимагається. Математична формула для розрахунку приведеної ціни — не застосовується. Детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі наведено в Додатку 1 до тендерної документації. Всі інші необхідні умови оголошення про проведення відкритих торгів та інформація зазначені в тендерній документації та додатках до них, що додаються та є їх невід'ємними частинами.
мін. крок: 1% або 6 500.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
40939181
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, Саратський район, селище міського типу Сарата, вулиця Крістіана Вернера, будинок 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіянадання послуг
- ОписЗгідно договору
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
42441853
-
Контактна особа:
Андрій Литвинюк +380673747022 pojz_l@ukr.net
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 14А, офіс 418
Оскарження: 06.11.2020 23:35 - 17.11.2020 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
2044708151
-
Контактна особа:
БЄЛЬТЕК МИКОЛА +380973050757 ALBAN1773@MAIL.RU
-
Адреса:
Україна, 68400, Одеська обл., Арцизький район, місто Арциз, ВУЛ. КОСМОНАВТІВ, будинок 21, корпус "А"
-
Код ЄДРПОУ:
39486590
-
Контактна особа:
Гупалюк Сергій Васильович +380986468166 39486590@ukr.net
-
Адреса:
31226, Україна, Хмельницька область, селу Купіль, вул. Перемоги, 10
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
42441853
-
Контактна особа:
Андрій Литвинюк +380673747022 pojz_l@ukr.net
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 14А, офіс 418