-
Відкриті торги
-
КЕП
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій
377 012.40
UAH без ПДВ
Номер:
40aa568b7caf4e70944f8f1b0f89261f
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-13-000073-c-b2
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40939181
-
Контактна особа:
Гайдук Наталія Олексіївна +380484823202 mk.sarata@gmail.com
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, Саратський район, селище міського типу Сарата, вулиця Крістіана Вернера, будинок 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПП "ПОЖЗАБЕЗПЕЧЕННЯ Л"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42441853
-
Контактна особа:
Андрій Литвинюк +380673747022 pojz_l@ukr.net
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, будинок 14А, офіс 418
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
47
Дата підписання:
19.11.2020 00:00
Період дії договору:
19.11.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Сума договору:
377 012.40 UAH без ПДВ
Оплачено:
377 012.40 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.11.2020