-
Відкриті торги
-
КЕП
Вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій
Оголошено тендер
650 000.00
UAH
Номер:
259b44f4183e42ce866f7ae0887eb3c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-13-000067-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40939181
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, Саратський район, селище міського типу Сарата, вулиця Крістіана Вернера, будинок 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ САРАТСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40939181
-
Адреса:
68200, Україна, Одеська область, Саратський район, селище міського типу Сарата, вулиця Крістіана Вернера, будинок 84
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вогнезахисна обробка дерев'яних конструкцій
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
77220000-8 Послуги з просочування деревини
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.10.2020 07:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума650 000.00 UAH