-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-011633-a
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Торги не відбулися
317 930.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
Номер:
4d57ae5aa028482ab8f206d64960cf1a
Внутрішній номер закупівлі:
6618949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-07-011633-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39609737
-
Адреса:
71700, Україна, Запорізька область, Токмак, вулиця Центральна, 27,
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Позивайло +30617845733, +380617844463 ku2015@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
317 930.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2020 22:51 - 13.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2020 22:51 - 23.10.2020 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴152 330.00 Комплект обладнання для харчоблоку Молочанської загальноосвітньої школи I-IIІ ступенів Токмацької районної ради Запорізької області
- Лот №2 ₴165 600.00 Комплект обладнання для харчоблоку Молочанського опорного закладу загальної середньої освіти I-IIІ ступенів Токмацької районної ради Запорізької області