• Відкриті торги
  • КЕП

Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району

Оголошено тендер

317 930.00 UAH
Номер: 794e3e7dca1446a9ac210f77715e7a8d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-07-014495-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО та МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ» ТОКМАЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 317 930.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Примітки: Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчування
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.10.2020 22:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума317 930.00 UAH