-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Тендер Prozorro UA-2020-10-07-011633-a
Придбання комплектів обладнання для харчоблоків закладів освіти Токмацького району
Торги не відбулися
317 930.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 762.00 UAH
Період оскарження:
07.10.2020 22:51 - 19.10.2020 00:00
Нічого не знайдено.