• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області

Завершена

4 568 450.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 45 684.50 UAH
Номер: 0b137ae6b2d14a3d8101c851bbf3dade
Внутрішній номер закупівлі: 6615611
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-10-07-002745-b   
Замовник: Східницька селищна рада
Контактна особа: Ступак Леся Миколаївна +380324848036 shidnitca.rada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 568 450.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 45 684.50 UAH
Період уточнення: 07.10.2020 16:31 - 13.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 07.10.2020 16:31 - 23.10.2020 18:00
Аукціон: 26.10.2020 11:13 - 26.10.2020 11:34
Період кваліфікації: 26.10.2020 11:34 - 18.11.2020 15:30
Період завантаження договору: 18.11.2020 15:30 - 08.12.2020 15:30
Нецінові критерії:
Якісний критерій 30%
Умови оплати:
інша подія - 30%
виконання робіт - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 роботи
Період постачання до 31.10.2021
Місце постачання 82391, Україна, Львівська область, смт.Східниця, вул.І.Франка На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий"

Оскарження: 18.11.2020 15:30 - 29.11.2020 00:00
Початкова пропозиція 3 979 950.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 979 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.11.2020 15:30
Документи 70
Скарги 0
ТОВ Брати
Початкова пропозиція 4 294 598.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 248 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 14
Скарги 0

Контракти

Номер: b67f3602b7b94b36a3e4bec79719de59
Ідентифікатор договору: UA-2020-10-07-002745-b-c1
Постачальник: ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий"
Номер договору: 20.65
Сума договору: 3 979 950.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 316 625.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.12.2020 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 07.12.2020 00:00
Статус:
Розірваний
20
Договір 07.12.20
pdf
ДУ_Франка.pdf
p7s
sign.p7s