-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
3 979 950.00
UAH з ПДВ
Номер:
b67f3602b7b94b36a3e4bec79719de59
Ідентифікатор договору:
UA-2020-10-07-002745-b-c1
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Контактна особа:
Ступак Леся Миколаївна +380324848036 shidnitca.rada@ukr.net
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТзОВ "Агрошляхбудсервіс-Стрий"
×
-
Код ЄДРПОУ:
04542844
-
Контактна особа:
Дякунович Світлана Володимирівна +380503705170 ashbs.stryj@gmail.com
-
Адреса:
82434, Україна, Львівська область, село Дуліби, вул. Набережна, 4
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Номер договору:
20.65
Дата підписання:
07.12.2020 00:00
Період дії договору:
07.12.2020 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
3 979 950.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 663 325.00 UAH)
Оплачено:
1 871 490.20 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 311 915.03 UAH)
Причини розірвання договору:
Відповідно до абзацу три п.5.4. розділу 5 Договору в частині внесення змін у проектну документацію
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 01.07.2022
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
7422f2f445324ce78b4a6af17763b439
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку виконання робіт до 01.07.2022 та строку дії договору на 2022 рік у зв'язку з погодніми умовами та карантинними обмеженнями відповідно до листа Виконавця від 10.11.2021 №75
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
10.11.2021 00:00
Статус:
Опубліковано