-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
Оголошено тендер
4 568 450.00
UAH
Номер:
ab7603c0a856412cb10c4f3102829236
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-07-002184-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Східницька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
26359951
-
Адреса:
82391, Україна, Львівська область, Східниця, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 568 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
Примітки:
Категорія замовника:1) органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад; місцезнаходження: 82391, Львівська обл., смт.Східниця, вул.Золота Баня, 3
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
07.10.2020 16:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт дороги по вул.І.Франка на ділянці від буд.№2 до буд.№26 в смт.Східниця м.Борислава Львівської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.10.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 568 450.00 UAH